Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Przyjaciół "Nadzieja" w Legnicy

logo
Stronę odwiedzono 266481 razy, dzisiaj było 21 wizyt, wczoraj 433


Kronika 2024

26.03.2024
Spotkanie Wielkanocne

Dnia 26 Marca w Domu Kultury Atrium odbyła się Wielkanoc. Na początku imprezy nasza Pani Prezes złożyła nam życzenia świąteczne. Po złożeniu życzeń podzieliliśmy się symbolicznie jajkiem. Później usiedliśmy przy stole, na którym gościły różne ciasta np. babki, serniki i makowce. Na zakończenie imprezy wszyscy uczestnicy zostali obdarowani zajączkami. Życzę Zdrowych Wesołych Świat Wielkanocnych.
Tekst: Wojciech Tomaszek

5.03.2024
Dzień Kobiet

Dnia 5 Marca w Domu Kultury Atrium zorganizowaliśmy razem z Panią Prezes Dzień Kobiet. Na samym początku wystawiliśmy krótką scenkę opowiadającą o czym mężczyźni rozmawiają, gdy kobieta nie słyszy. Ja grałem młodego chłopaka. Kolega Zbyszek grał pisarza. Mirek i Szymon mężczyzn, a Łukasz kelnera. Po przedstawieniu spędziliśmy milo czas pijąc kawę i herbatę, jedząc ciasto oraz rozmawiając i słuchając muzyki. Na imprezie Panie dostały piękne hiacynty oraz cukierki. Nie mogę doczekać się kolejnych imprez.<
Tekst: Wojciech Tomaszek

10.02.2024
Bal Karnawałowy

Dnia 10 Lutego w Domu Kultury Atrium odbył się Bal Karnawałowy Stowarzyszenia Nadzieja. Na początku imprezy Nasza Pani Prezes przywitała zebranych gości. Po przemowie Pani Prezes rozpoczął się Bal Karnawałowy. W trakcie balu można było zobaczyć mnóstwo rożnych strojów karnawałowych. W trakcie balu mogliśmy posilić się ciastami, sałatkami oraz kanapkami. Na karnawale panowała wesoła i przyjemna atmosfera. Nie mogę doczekać się kolejnych imprez organizowanych przez nasze Stowarzyszenie.
Tekst: Wojciech Tomaszek